5-6 жовтня 2023
Практичний семінар

Практичне використання контрактів FIDIC
Про захід
Практичний семінар

Навчання ілюструє практичне використання Умов контрактів FIDIC, а саме червоної, жовтої та срібної книг FIDIC

Курс розроблений для Інженерів-консультантів, інженерів технічного нагляду, проектантів, представників Замовника, Підрядника, Інженера та Консультанта.

Навчання включає в себе теоретичну базу та практичні кейси, щоб надати всім делегатам всебічне розуміння належного використання контрактів FIDIC.

17.03.2021 Кабінетом Міністрів України схвалено проєкт постанови «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2005 р. №668», який врегульовує відносини між замовником та підрядною організацією, що укладають договір підряду на проведення робіт з нового будівництва, реконструкції, реставрації та капітального ремонту об'єктів будівництва.

Прийняття цих змін дає право безперешкодно використовувати міжнародні форми договорів, (у тому числі контракти FIDIC) при укладенні відповідних контрактів як з міжнародними фінансовими установами, так і при укладанні договорів по об'єктах будівництва, що здійснюються, у тому числі за державні кошти.

Відповідно до Указу Президента України №529/2019, на сьогодні встановлено обов'язок для замовників будівництва, реконструкції та ремонту автомобільних доріг залучати на конкурсних засадах незалежного інженера-консультанта у сфері дорожнього будівництва (FIDIC) на етапах закупівель, виконання робіт, гарантійного обслуговування;"


Всі учасники отримають сертифікат про проходження курсу, презентації та українське видання жовтої книги 1999 року або червоної книги 1999 на вибір.

Тренер заходу
  • Яна Щигурова
    Президент Асоціації інженерів-консультантів України.
    Кандидат економічних наук.
Вартість участі 27330 гривень
Членам АІКУ знижка 10%


Більше інформації про тренінг та умови участі Ви можете дізнатися написавши нам
E-mail: ashchigurov@gmail.com