Переваги членства FIDIC
ТІЛЬКИ НАЦІОНАЛЬНА АСОЦІАЦІЯ ПРЕДСТАВЛЯЄ СВОЮ КРАЇНУ В ГЛОБАЛЬНОМУ ПРЕДСТАВНИЦТВІ консалтингових та ІНЖЕНЕРНОЇ ГАЛУЗІ.

ТІЛЬКИ СПІВРОБІТНИКИ FIDIC і НАЦІОНАЛЬНИХ АСОЦІАЦІЙ (МА І АSМ) У ВСЬОМУ СВІТІ ПРЕДСТАВЛЯЮТЬ КОНСУЛЬТАНТОВ ПО ІНЖЕНЕРНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ (ІНЖЕНЕРІВ-КОНСУЛЬТАНТІВ). СПІВРОБІТНИКИ АІКУ І СПІВРОБІТНИКИ ЧЛЕНІВ АІКУ ЗАРЕЄСТРОВАНІ (RSN) в ГЛОБАЛЬНОМУ ПРЕДСТАВНИЦТВІ консалтингових та ІНЖЕНЕРНОЇ ГАЛУЗІ (HTTP://FIDIC.ORG/NODE/10134). FIDIC У ВСЬОМУ СВІТІ ПРЕДСТАВЛЯЄ БІЛЬШЕ 1 МІЛЬЙОНА ІНЖЕНЕРІВ-КОНСУЛЬТАНТІВ.Міжнародна федерація інженерів-консультантів, FIDIC, має три категорії членства:- Повний член-Асоціація член: національна асоціація, що є найбільшою асоціацією фірм, що надають інтелектуальні консалтингові послуги на основі технологій в будівельній індустрії, екології, захисту та охорони навколишнього природного середовища в країні.

- Асоційований член-член кореспондент: будь-яка особа, організація, асоціація, фірма або група фірм, які базуються в країні, де немає Повного члена-Асоціації-члена, основний вид діяльності якого, діяльність у сфері інженерного консалтингу. Ця членська категорія призначена для організацій, які мають намір стати FIDIC національною асоціацією-членом-повним членом.

- Афілійований член, який прилучився, партнерський: будь-яка асоціація, організація, фірма або групи фірм, які базується в країні, що має або не має Асоціацію-члена, і яка підтримує цілі Федерації. Ця категорія учасників спрямованих на комерційні організації, спрямовані на підтримку тісного контакту з FIDIC і підтримку діяльності федерації.