Новини AECU

З 12 по17 червня офіційним візитом відвідали АІКУ керівництво FIDIC

З 12 по 17 червня з офіційним візитом відвідали Асоціацію Інженерів-Консультантів України (АІКУ) керівництво Міжнародної Федерації Інженерів-Консультантів, (FIDIC Швейцарія): Керуючий Директор FIDIC Енріко Вінк, головний консултант і куратор країн східної Європи по FIDIC Джіорджіана Текучі, акредитований тренер і арбітр FIDIC Кремона Котовелеа. Метою візиту було проаналізувати роботу АІКУ, скласти бізнес план роботи АІКУ, робота і відкриття Бізнес-Днів FIDIC в Україні.

В результаті проведеного аналізу роботи АІКУ нам була дана висока оцінка. 
 Однією з основних цілей і завдань нашої асоціації було отримання права на переклад, друк та розповсюдження контрактів FIDIC українською мовою.
Ми всі знаємо, що документообіг в Україні повинен вестися державною мовою. Відсутність документів FIDIC українською мовою було головною проблемою для адаптації проформ FIDIC в Україні.

14 червня до відкриття міжнародного форуму Бізнес-Дні FIDIC в Україні було підписано двосторонню ліцензійну угоду на переклад, друк та розповсюдження контрактів FIDIC українською мовою. З боку FIDIC договір підписав Керуючий Директор Енріко Вінк, з боку АІКУ Президент Яна Щигурова. Рецензентами з перекладу схвалені FIDIC і АІКУ виступатимуть Роджер Рібейро (Франція) і Артем Кисельов (Україна).
 Як зазначає Яна Щигурова- Ми чекали цього дня 10 років ми дуже щасливі, що ця подія нарешті відбулася, нами буде проведена серйозна робота. Отримавши можливість мати документообіг FIDIC українською мовою Україна зробила ще один великий крок до членства в Євросоюзі
- сказала Яна Щигурова.


Як зазначив Енріко Вінк, що FIDIC завжди надавав і буде надавати всебічну підтримку АІКУ, він знає, що Українська національна Асоціація (АІКУ) має його підтримку і довіру і що ліцензійна угода це подарунок від FIDIC на десятиліття АІКУ.