Новини AECU

Фахівці Міжнародної федерації інженерів-консультантів FIDIC та ДП «Дорожній контроль якості» провели перевірку на будівництві автомобільної дороги Н-31 Дніпро – Царичанка – Кобеляки – Решетилівка у Дн

Фахівці Міжнародної федерації інженерів-консультантів FIDIC та ДП «Дорожній контроль якості» провели перевірку на будівництві автомобільної дороги Н-31 Дніпро – Царичанка – Кобеляки – Решетилівка у Дніпропетровській області

Контроль якості будівництва та ремонтів доріг державного значення Укравтодор забезпечує кількома рівнями контролю. Сьогодні в рамках меморандуму про співпрацю між Укравтодором, ДП "Дорожній контроль якості" та Міжнародної федерації інженерів-консультантів (FIDIC) в Україні здійснено перевірку на будівництві автомобільної дороги Н-31 Дніпро – Царичанка – Кобеляки – Решетилівка у Дніпропетровській області.
Такі перевірки передбачають запровадження системи незалежного контролю якості дорожніх робіт на умовах та принципах FIDIC. Асоціація інженерів-консультантів України надає технічну, експертну, консультативну та іншу підтримку з питань організації та виконання будівельних робіт, яка базується на умовах та принципах FIDIC.

Фахівцями ДП «Дорожній контроль якості» було перевірено рівність дорожнього покриття, похил, відібрано керни для перевірки товщини шару асфальтобетону та його фізико механічних властивостей.


Нагадуємо, що 24 липня 2019 року між Укравтодором, єдиним повноважний представником Міжнародної федерації інженерів-консультантів (FIDIC) Яна Щигурова та ДП «Дорожній контроль якості» було підписано меморандум про співпрацю.
Основними положеннями меморандуму є обмін інформацією, обмін досвідом, співпраця експертів, організація семінарів, інформаційно-навчальних сесій, тренінгів, конференцій, ділових днів та інших форм ділового співробітництва, спільні участі у конференціях, семінарах та інших заходах, а також створення робочих груп та забезпечення їх діяльності, сприяння налагодженню міжнародних зв’язків, зміцненню відносин партнерства і товариства між сторонами.