Новини AECU

FIDIC ПРИЗНАЧАЄ НЕЛЬСОНА ОГУНШАКІНА НОВИМ ГЕНЕРАЛЬНИМ ДИРЕКТОРОМ

Після річного пошуку наступника для нинішнього Керуючого директора Енріко Вінка, який виходить на пенсію цього року, FIDIC призначила на цю посаду д-ра Нельсона Огуншакіна, що на даний момент є Президентом та Генеральним директором Асоціації інженерів-консультантів Великобританії.

Д-р Нельсон Огуншакін – професійний дипломований інженер, досвідчений представник інженерно-консультаційного бізнесу та лобіст, чий досвід роботи у Великобританії та на світовій арені налічує 35 років. Нельсон Огуншакін відповідав за трансформацію та репозиціонування Асоціації інженерів-консультантів Великобританії (ACE) як провідного бізнес-об’єднання, що представляє інтереси понад 450 компаній-консультантів та інженерних компаній, із сумарною кількістю персоналу понад 90 000 спеціалістів та річним оборотом близько 90 млрд. фунтів стерлінгів.

До цього призначення Нельсон Огуншакін понад 18 років займався професійною інженерно-консультаційною діяльністю та вісім років – роботою з контрактами, працюючи з основними гравцями світового ринку. На сьогодні він є одним з членів правління Управління транспорту міста Лондон, Великобританія, з річним оборотом у 10,5 млрд. фунтів стерлінгів, та професором з питань інвестування в інфраструктуру Астонського університету Великобританії. В 2010 році отримав Орден Британської імперії від Королеви за визначний внесок в розвиток інженерно-консультаційної галузі у Великобританії.