Новини AECU

"Гіркота поганої якості відчувається навіть тоді, коли солодкість низької ціни давно забута" - Едуард Вульф

"Гіркота поганої якості відчувається навіть тоді, коли солодкість низької ціни давно забута" - Едуард Вульф

Сьогодні із Президентом Асоціації інженерів-консультантів України, що є єдиним повноважним представником Міжнародної федерації інженерів-консультантів (FIDIC) в Україні Яною Щигуровою, директором Державного підприємства «Науково-технічний центр «Дорожній контроль якості» Майєю Шиндор обговорили актуальні питання контролю якості доріг.

У ході зустрічі ішлося про можливість та доцільність в подальшому залучати інженерів-консультантів (FIDIC) на довгострокових контрактах з експлуатації та утримання доріг державного та місцевого значення, про посилення захисту прав Підрядника відповідно до типового договору (Зеленої книги).

Вирішили – залучати фахівців Компанії при розробці законодавчих ініціатив у цих питаннях, адже наразі маємо кращих спеціалістів з експлуатації. Обговорили можливість навчання фахівців нашої компанії з метою отримання сертифікатів інженерів-консультантів (FIDIC).
Окрему увагу приділили можливості закріплення в контракті медіації незалежним інженером в досудовому вирішенні спірних питаннях між Замовником і Підрядником та домовилися про інформаційну взаємодію щодо посилення контролю якості.