FIDIC рекомендує

FIDIC рекомендує

 

ФИДИК рекомендует:

ФІДІК рекомендує:

Асоційовані члени ФІДІК і члени національних Асоціацій (фірми і приватні особи), повинні розвиватися всередині країни і підтримувати на гідному рівні свої високі етичні стандарти і кодекс поведінки. Вони повинні чесно співпрацювати з іншими організаціями, які прагнуть до зниження корупції. Члени федерації мають співпрацювати тільки з такими підприємствами, які поділяють аналогічні високі етичні стандарти.

Члени ФІДІК повинні дотримуватися єдності за допомогою здійснення загальної для всіх ідеї бізнес управління із залученням всіх рівнів керівництва і кожного співробітника, приділяючи особливу увагу попередженню корупції.

Асоційовані члени повинні допомогти компаніям-членам в розвитку чесної управлінської бізнес системи, шляхом надання посібників, навчання і підтримки.

Члени Асоціацій повинні мати доступ до незалежної оцінки сумлінності системи управління бізнесом і керуватися принципами, розробленими для даної професії.

Використовувати ці принципи для зниження корупції в процесі закупівель інженерних і будівельних послуг, на основі кваліфікаційного відбору і конкурсних торгів.
При здійсненні конкретних проектів, інженерно-консалтингові фірми повинні рекомендувати своїм клієнтам найбільш прийнятні і об'єктивні рішення, відповідно до вимог проекту.

Фінансові компанії повинні бути повністю поінформовані консалтинговою фірмою про закупівлю, як би вона не відбувалася. Консалтингова фірма повідомляє фінансовим установам про які-небудь порушення, з метою своєчасного анулювання чи інших заходів правового захисту, які можуть здійснюватися відповідно до Угоди про позику.

Члени Асоціацій повинні знати державні закони про корупцію і негайно повідомляти про факти корупції в правоохоронні органи.
Члени ФІДІК повинні негайно вжити дисциплінарних заходів щодо будь-якого члена Асоціації, якщо було встановлено, що він порушив кодекс етики ФІДІК. Це могло б включати, серед іншого, виключення з членства, і повідомлення державних установ.

Члени ФІДІК повинні підтримувати прийняття законів в своїх країнах, які спрямовані на припинення корупції.