ECOBUSINESS Group запускає нову платформу – інтернет-магазин b2b

ECOBUSINESS Group запускає нову платформу – інтернет-магазин b2b

ECOBUSINESS Group запускає нову платформу – інтернет-магазин b2b. Відтепер кожен клієнт компанії може придбати продукцію в новому інтернет-магазині!

 

           Якщо ви шукаєте рішення, завітайте та слідкуйте за оновленнями - https://shop.ecolog-ua.com

 

ECOBUSINESS Group запускає нову платформу – інтернет-магазин b2b

 

ECOBUSINESS SHOP – унікальна платформа екологічних та технологічних рішень!

ECOBUSINESS Shop - це b2b ресурс, що надає послуги зі «швидкої екологічної допомоги» та пропонує рішення з навчання фахівців, модернізації, технологій, обладнання для підприємств та екологічних товарів для повсякденного життя.

Ми будуємо ефективні партнерства для досягнення Цілей Сталого Розвитку заради екологічної безпеки майбутнього.

Довідка: ECOBUSINESS Group – компанія, що пропонує підприємствам різних сфер та галузей господарювання консультації, експертну допомогу, щомісяця – журнал «ECOBUSINESS. Екологія підприємства», курси підвищення кваліфікації для екологів, семінари та навчальні програми тощо (більше – www.shop.ecolog-ua.com/pro-nas)

 

Компанія ECOBUSINESS Group створила цю платформу, щоб бути кращим партнером для наших клієнтів, якісно та вчасно надавати інформацію, товари та послуги.

Вже сьогодні на платформі ви знайдете продукцію нашої компанії, а вже невдовзі всі розділи наповняться інформацією та товарами – всім, що потрібно для сталого розвитку підприємства:

  • Екологічні рішення для підприємств та організацій
  • Екологічні послуги
  • Обладнання та устаткування
  • Джерела прикладної інформації (журнали, посібники, системи, сервіси)
  • Навчання та курси
  • Екологічні товари

 

           Якщо Ви постачаєте рішення та товари (компанія-консалтер, компанія-виробник обладнання чи устаткування тощо) і бажаєте розмістити інфо про діяльність та продавати товари чи послуги на платформі, зверніться - 0 800 217 021, sales@ecolog-ua.com

З питань стратегічного партнерства: liudmyla@ecolog-ua.com

«Ми давно запланували створити електронний зручний каталог, де кожен відповідальний за природоохоронну діяльність підприємства знайде все, щоб зменшити негативний вплив на довкілля. Отже платформа створена з метою поєднати зусилля тих, хто прагне мін і шукає інфо і тих, хто такі рішення пропонує! Нами накопичено значний досвід вирішення реальних ЕКОпроблем промислових підприємств, що дозволяє кваліфіковано й обґрунтовано відповідати на найскладніші практичні запитання або вказувати на можливі шляхи їх вирішення», зазначає CEO Ecobusiness Group Людмила Циганок. 

МИ ПРАЦЮЄМО ЗАДЛЯ СИНХРОНІЗАЦІЇ ІНТЕРЕСІВ БІЗНЕСУ, ДЕРЖАВИ, СУСПІЛЬСТВА І ПРИРОДИ

ЗНАЙДІТЬ СВОЇ РІШЕННЯ, ЩО ЕКОЛОГІЗУЮТЬ ДІЯЛЬНІСТЬ!

ECOBUSINESS Shop

 

Прес-служба Ecobusiness Group

Адрес

Свяжитесь с нами