Форум стейкхолдерів зелених змін «ЕКОтрансформація» буде 16 грудня

Форум стейкхолдерів зелених змін «ЕКОтрансформація» буде 16 грудня

Екотрансформація

Форум стейкхолдерів зелених змін «ЕКОтрансформація» буде проведено 16 грудня

 

Форум стейкхолдерів зелених змін «ЕКОтрансформація» відбудеться 16 грудня у м. Києві. Подія проводиться вже вдруге і спрямована на популяризацію кращих зелених проєктів, реалізованих у поточному році, персонального внеску стейкхолдерів в зміну парадигми та командних досягнень.

 «Повернути обличчям підприємства до довкілля - така головна мета проєкту «ЕКОТРАНСФОРМАЦІЯ-2019».

Робити екологічну діяльність прибутковою - це майбутнє. Відновлювати природний потенціал, екосистеми, бути соціально корисною компанією - це  має стати нормою», - зазначає засновник проекту, президент Професійної асоціації екологів України Людмила Циганок.  

І додає: «У нас багатовекторна мета: знайти баланс між якісним довкіллям, здоров’ям і економічним розвитком. Вихід -в об'єднанні людей, свідомих і готових до зміни парадигми хижацького споживання та імплементації вище названих цілей. 

Ми прагнемо показати приклади екотрансформації, шляху змін, щоб люди могли побачити наживо, обмінятися досвідом. І ті хто захочуть «скопіювати», зроблять це. Вчити інших лише на тренінгах, не дуже ефективно».

Бути прикладом -це надихає і мотивує.

Під час форумулідери екосфери (влада, бізнес, суспільство, наука) окреслять вектори сталого розвитку для бізнесу, кращі експерти роз'яснять, де взяти кошти на модернізацію, як проблеми перетворити в можливості, про шлях України до чистої енергії, про зелені міста. Також буде презентовано кращі реалізовані проекти підприємствами різних сфер та галузей, вручено відзнаки - Еко-оскари. 

Участь у форумі за підтвердженою реєстрацією! Увага! Обов'язковий дрес-код (зелена форма одягу або елементи зеленого, як есо style).

Більше -http://ecobusiness.tilda.ws/forum-2019

 

З питань співпраці:073-305-8016,event@ecolog-ua.com(Інна Сінєнко)

З питань акредитації преси: (067) 220-25-00 adm@ecolog-ua.com(Мар’яна Фареній)

З питань реклами: (099) 370-4227, (096) 740-3028, sales@ecolog-ua.com(Анна Приступа)

Керівник проекту: (050) 948-0485, liudmyla@ecolog-ua.com(Людмила Циганок)

Адрес

Свяжитесь с нами