Конференція і семінар DRBF в Центральній і Східній Європі

Конференція і семінар DRBF в Центральній і Східній Європі

Не пропустіть три дні навчання і нетворкінгу.

 

Зовсім скоро відбудеться конференція і семінар DRBF в Центральній і Східній Європі. В Бухаресті 25-27 березня, будуть зібрані експерти арбітри. Ці три дні навчання і роботи призначені для практиків, які прагнуть розширити свої знання і досвід по Раді врегулювання спорів.

 

** Синхронний переклад: англійська / румунський **

 

Рання ціна.

 

Зареєструйтеся сьогодні, щоб заощадити 50 доларів на конференції.

Ранній термін подачі заявок: 8 березня

 

Тема нашої конференції: «Життєвий цикл DAB / DAAB: FIDIC 2017 і FIDIC  1999»

 

На сесіях буде детально розглянуто процес DAAB в рамках контрактів FIDIC 2017 і способи їх реалізації з акцентом на специфіку регіону. В ході інноваційних, цікавих семінарів і презентацій експерти розглянуть практичні аспекти роботи з DB. Ми будемо слідувати «життєвого циклу DAB / DAAB», починаючи з етапу, що передує укладенню контракту, і закінчуючи методами запобігання суперечок, слуханнями та рішеннями, кожен з яких представлятиме собою презентації, які допоможуть вирішити проблеми.

 

Дводенна конференція з навчання та створення мереж буде зосереджена на розумінні того, як розробити, впровадити і реалізувати успішну програму Ради по спорах, щоб максимізувати запобігання суперечок - і надати швидкі і економічно ефективні рішення, що є відмінною рисою успішних проектів.

 

 

За день до початку конференції заплануйте участь в одному з двох семінарів:

 

- один з них - інтерактивний і живий лекційний семінар з практичних питань зі створення та впровадження процесу DB

- інший семінар на основі тематичних досліджень, розрахований на півдня, для більш досвідчених практиків.

 

І конференція, і семінари зберуть разом експертів і новачків у DB. У делегатів буде достатньо часу, щоб поділитися своїми поглядами, а також навчатися і спілкуватися в захоплюючій обстановці.

 

Хто повинен відвідати?

 

Лідери галузі та експерти-доповідачі запропонують свої унікальні погляди на поради по спорах, запобігання спорів, контракти FIDIC і багато іншого. Не пропустіть цю конференцію і можливість вчитися у галузевих експертів і досвідчених практиків з усього світу!

 

Не пропустіть цю конференцію і можливість вчитися у галузевих експертів і досвідчених практиків з усього світу!

 

 

Протягом усіх трьох днів захід включатиме в себе безліч варіантів для змістовного спілкування між делегатами та доповідачами.

 

 

Спонсорські можливості

 

Дізнайтеся про можливості спонсорувати цю конференцію.

 

Приєднуйтесь до нас в Берліні! Це спеціальне запрошення для делегатів, які відвідують конференцію в Бухаресті і ніколи не були на одній з міжнародних конференцій DRBF: отримаєте знижку 25% при реєстрації на захід цього року в Берліні, 22-25 травня. (Останні міжнародні конференції були в Вашингтоні, округ Колумбія; Токіо; і Мадрид.) Подивіться ваше електронне запрошення на Берлінську конференцію і семінари і використовуйте код знижки BBU при оформленні замовлення, щоб отримати там спеціальні ціни.)

 

Контакт для реєстрації: Джорджіана Текучі

giorgiana.tecuci@tp-law.ro

Адрес

Свяжитесь с нами