Бізнес-дні FIDIC в Україні

Бізнес-дні
FIDIC в Україні

6-7 Червня 2019

Мова сайту:
EN
Зареєструватися
Ми в Соц.Мережах:
Image

Реформи: Нові правила гри на ринку інфраструктурного будівництва

6-7 Червня 2019. Київ, Готель Хрещатик

Під патронатом Комітету Верховної Ради України з питань транспорту

Зареєструватися
Бізнес-дні FIDIC в Україні

11 Років FIDIC в Україні

Організатори: Асоціація Інженерів-Консультантів України - Повний член Міжнародної Федерації Інженерів-Консультантів FIDIC, під патронатом Комітету Верховної Ради України за питань транспорту спільно з FIDIC, Кабінетом Міністрів України, Міністерством інфраструктури України, Адміністрацією морських портів України, Академією Будівництва України, Укравтодором та CoST

Бізнес-Дні FIDIC - це два робочих дня, протягом яких учасники заходу зможуть послухати виступи від керівників профільних міністерств і відомств, VIP-спікерів і експертів, взяти участь в панельних дискусіях, прослухати бліц-тренінги за контрактами і тендерної документації FIDIC, ознайомитися з виставкою, а також поспілкуватися один з одним, провести переговори в комфортній обстановці.

Наші спікери

Валерій Пацкан
Валерій Пацкан

Голова Рахункової палати України

Андрій Майснер
Андрій Майснер

Заступник Голови Рахункової палати України

Яна Щигурова
Яна Щигурова

Президент асоціації Інженерів-Консультантів України

Лев Парцхаладзе
Лев Парцхаладзе

Заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України

Петро Куліков
Петро Куліков

Ректор КНУБА

Іван Салій
Іван Салій

Президент Всеукраїнської спілки виробників будматеріалів, Віце-президент КБУ, Віце-президент Будівельної палати України

Олександр Никитюк
Олександр Никитюк

Директор Інституту інноваційної освіти КНУБА

Олександр Шевченко
Олександр Шевченко

Депутат Верховної Ради України, член Комітету Верхновної Ради України з питань бюджету

Дмитро Давтян
Дмитро Давтян

Заступник Голови КМДА

Євген Смiрнов
Євген Смiрнов

АСОЦІЙОВАНИЙ ДИРЕКТОР, РАДНИК ПО ПОЛІТИЦІ В СФЕРІ ЗАКУПІВЕЛЬ ДЕПАРТАМЕНТУ ПОЛІТИКИ В СФЕРІ ЗАКУПІВЕЛЬ. ЄВРОПЕЙСЬКИЙ БАНК РЕКОНСТРУКЦІЇ І РОЗВИТКУ

Джорджиана Текучі
Джорджиана Текучі

Координатор Группи FIDIC по країнам центральної Європи, член комітету зі створення потенціалу FIDIC, акредитований тренер FIDIC.

Адріана Спассова
Адріана Спассова

Акредитований Тренер FIDIC, Арбітр FIDIC

Кремона Котовеля
Кремона Котовеля

Акредитований Тренер FIDIC, Арбітр FIDIC

Роджер Рібейро
Роджер Рібейро

Заступник Директора Консультаційні послуги за контрактом Currie & Brown

Віктор Лещинський
Віктор Лещинський

Віце-Президент Академії Будівництва України

Наталія Форсюк
Наталія Форсюк

Директор Національного Секретаріату CoST

Артем Безуглий
Артем Безуглий

В.о. Директора ДП “ДерждорНДІ”

Максим Баранов
Максим Баранов

Віце-Президент АІКУ

6 червня: Тренінг FIDIC Срібна книга, EPC Контракти
Ключові Питання:
Огляд ризиків за міжнародними будівельними проектами
Адміністрування в процесі будівництва
Розірвання договору будівельного підряду
Порівнялний аналіз контрактів FIDIC 1999 року і нових контрактів 2017 року
Використання BIM
Розбір кейсів

7 червня: Конференція протягом якої учасники заходу зможуть послухати виступи від керівників профільних міністерств і відомств, VIP-спікерів і експертів, взяти участь в панельних дискусіях, обговорити гострі питання галузі, а також поспілкуватися один з одним, провести переговори в комфортній обстановці
Ключові Питання:

FIDIC, як система контрактної документації яка регламентує процеси будівництва за участю міжнародних інвесторів та державних коштів.
Реформи законодавчої та нормативно-правової бази у сфері будівництва в Україні
Щойно створена Рада з врегулювання спорів /судових рішень (DAAB) та ефективне вирішення спорів
Найкраща світова практика з управління проектами
Правила закупівель проектів відповідно до Директив ЄС та положень банків Багатостороннього розвитку
Найкраща практика адаптації форм контрактів та угод FIDIC до національних вимог у Центральних, Східноєвропейських та Євразійських регіонах
Презентація контрактів FIDIC українською мовою
Тренінг FIDIC “Практичне використання контрактів FIDIC. Зміни в контрактах 2017”

Про бізнес-форум в цифрах

Не пропустіть можливість стати Партнером Бізнес-днів! Це унікальний шанс презентувати дорожнім будівельникам, проектувальникам, генеральним підрядникам вашу техніку, обладнання, будматеріали або послуги!

Понад 300 учасників
50+ компаній
Понад 30 спікерів
Учасники з 30+ країн
Бізнес-дні FIDIC в Україні

Вітальні слова від Ярослава Дубневича

Голова комітету Верховної Ради України з питань транспорту

Шановні друзі!

Від імені депутатського корпусу Верховної Ради України та у якості голови Комітету з питань транспорту радий нагоді привітати всіх учасників семінару. Міжнародна Федерація інженерів-консультантів вже майже 100 років є світовим авторитетом в області правового регулювання проектної i дослідницької діяльності. Отже впевнений - нинішній форум стане важливою подією в українському бізнес-середовищі та виявиться корисним для подальшою розвитку багатьох галузей вітчизняної економіки. Серед яких - транспортна та дорожня, які я представляю.

На цьому шляху я, звісно, вітаю будь-які ініціативи. В тому числі такий захід, як сьогодні. Оскільки він спрямований на ознайомлення широкого кола керівників будівельник компаній з міжнародними напрацюваннями та їх популяризацію серед українських підрядників та замовників, перш за все - Укравтодору Впевнений: запровадження в майбутньому незалежного контролю якості дозволить забезпечити високу якість виконання робіт з будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування.

Бажаю всім учасникам семінару плідної та цікавої роботи, корисних знайомств, нових знань та яскравих вражень!

Валерій Пацкан

Голова Рахункової палати України

Можу сказати, що інженери FIDIC працюють дуже професійно - перевіряють не тільки якість матеріалів, а й виконання робіт на кожному етапі. Переконався, що ми як Рахункова палата зробили правильний вибір, підписавши з FIDIC меморандум про співпрацю.

Уже на початку осені ми почнемо аудит по дорогах загальнодержавного значення в трьох областях - Дніпропетровській, Хмельницькій та Закарпатській. Рахункова палата перевірить, наскільки ефективно витрачаються бюджетні кошти на капремонти доріг. І плануємо залучити до цього аудиту експертів FIDIC. Саме такий контроль дозволить мати в Україні сучасні якісні дороги, які будуть без пошкоджень експлуатуватися 10-15 років.

Бізнес-дні FIDIC в Україні
Бізнес-дні FIDIC в Україні

Володимир Омелян

Міністр Інфраструктури України

Міжнародна федерація інженерів-консультантів FIDIC, міжнародно визнана асоціація незалежних інженерів.

Кожна компанія, що виграє тендер, повинна найняти інженера FIDIC, який здійснює нагляд за будівництвом та бере на себе відповідальність за якість дороги. Крім того, кожна дорожня робота повинна бути з гарантією щонайменше на п'ять років.

Андрій Майснер

Заступник Голови Рахункової палати України

Рахункова палата отримала від парламенту не лише новий Закон України про орган зовнішнього державного фінансового контролю, але й правову основу для імплементації міжнародних стандартів аудиту та кращих світових практик і посилення повноважень. Захист інтересів українського суспільства щодо контролю за використанням коштів платників податків - відповідальна місія, надійними партнерами в реалізації якої ми бачимо FIDIC і уповноважену нею в Україні Асоціацію Інженерів-Консультантів України, яка уособлює собою вищий професійний рівень і кваліфікацію в інженерній справі. Пліч-о-пліч ми маємо виступити на вістрі боротьби проти корупції та зловживань в інфраструктурних проектах, що реалізовуються за бюджетні кошти.

Ми усвідомлюємо, що корупція - ключова проблема для України, яка виникає там, де з’являться великі грошові потоки. Бюджети всіх рівнів є одним із ключових фінансових джерел в державі. Експерти FIDIC - серйозна підтримка для Рахункової палати.

Бізнес-дні FIDIC в Україні
Бізнес-дні FIDIC в Україні

Євген Кравцов

Екс заступник Міністра Інфраструктури. Во Голови "Укрзалізниця"

Ми досить детально розглядаємо можливість впровадження стандартів FIDIC в залізничному будівництві

Стандарти FIDIC повинні застосовуватися у всіх сферах інфраструктури. Крім залізниці, проформи потрібно впровадити і в авіації, а саме при будівництві аеропортів

Бізнес-дні FIDIC в Україні

Андрієвський Дмитро Йосипович

Перший заступник голови комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства.

Шановні колеги!

Щиро вітаю учасників, гостей та організаторів за початком роботи Бізнес-днів FIDIC в Україні. Будівельний комплекс стабільно входить в п'ятірку найбільш вагомих секторів економіки держави. Від обсягів будівництва залежить розвиток компаній, виробників та постачальників, які забезпечують будівельні майданчики необхідними будівельними матеріалами, виробами, обладнанням, відповідною технікою та механізмами. Для подальшого розвитку будівельної галузі крім впровадження новітніх технологій та розробок, застосування сучасних будівельних матеріалів, виробничих потужностей, будівельної та спеціалізованноі техніки сьогодення вимагає нових підходів до регулювання відносин учасників інвестиційно-будівельноі діяльності з впровадженням міжнародного досвіду щодо регламентів процесів будівництва, тендерних закупівель та здійснення незалежного технічного контролю за будівництвом.

Проведення таких заходів як Бізнес-дні FIDIC позитивно впливає на розширення державно-приватного партнерства, надає можливість для спілкування і всеобічного обміну досвідом серед професіоналів будівельної галузі.

Бажаю Вам і надалі досягати нових вершин у вирішенні актуальних проблем в технології будівництва.

Райвіс Вецкаганс

В.о. голови АМПУ

«Багата експертиза FIDIC допоможе нам стати зрозумілими для всього світу, створити універсальні контрактні форми - як для днопоглиблення, так і для інших інженерних робіт.

АМПУ - одне з найбільших підприємств в портовій галузі України, і ми хочемо, щоб воно стало вагомим замовником і на світовому рівні. А це буде можливо, якщо ми підвищимо свою транспарентність в питанні закупівель ...»

Бізнес-дні FIDIC в Україні
Бізнес-дні FIDIC в Україні

Реєстрація участі

У реєстраційний внесок включено:

Доступ у всі зони - конференція, круглі столи, семінари, виставка, зона невторкінга

Матеріали конференції - список учасників, презентації, програма

Харчування - кава-брейки та обіди

Перший день тренінг

 • Рання ціна - 250 €
  (до 25 лютого)
 • Середня ціна - 300 €
  (до 10 травня)
 • Пізня ціна - 350 €
  (до 05 червня)
Зареєструватися

Другий день конференція

 • Рання ціна - 210 €
  (до 25 лютого)
 • Середня ціна - 280 €
  (до 10 травня)
 • Пізня ціна - 310 €
  (до 05 червня)
Зареєструватися

Тренінг + конференція

 • Рання ціна - 340 €
  (до 25 лютого)
 • Середня ціна - 450 €
  (до 10 травня)
 • Пізня ціна - 490 €
  (до 05 червня)
Зареєструватися
Якщо у Вас залишилися питання, напишіть нам, ми з радістю на них відповімо !

За підтримки

Наші партнери

Стати партнером форуму

Стати партнером

Організатори

Як це було у 2017-2018 роках

Дивіться, як це було в 2017-2018 році і чого очікувати в 2019-м

Бізнес-дні FIDIC в Україні
Бізнес-дні FIDIC в Україні
Бізнес-дні FIDIC в Україні
Бізнес-дні FIDIC в Україні
Бізнес-дні FIDIC в Україні
Бізнес-дні FIDIC в Україні
Бізнес-дні FIDIC в Україні
Бізнес-дні FIDIC в Україні
Бізнес-дні FIDIC в Україні
Бізнес-дні FIDIC в Україні
Бізнес-дні FIDIC в Україні
Бізнес-дні FIDIC в Україні

Зворотній зв'язок

Адреса проведення:

Київ, вул. Хрещатик, 14

Телефони для зв'язку:

+38 050 494 21 04
+38 050 327 15 40
Image

Бізнес-дні FIDIC в Україні

6-7 червня, Київ, Хрещатик 14

Реформи: Нові правила гри на ринку інфраструктурного будівництва.


© AECU. Всі права захищені. Розроблено в AliceSoft