5 основных причин стать членом национальной Ассоциации Инженеров-Консультантов Украины и получить сертификат FIDIC.


Каталог підприємств Бізнес Україна

Надійно

Станьте членами повноважного представника FIDIC в Україні - Асоціація Інженерів-Консультантів України має вищу категорію членства FIDIC. АІКУ має перевагу, гарантоване FIDIC і право на атестацію і формування національних реєстрів інженерів-консультантів, експертів, арбітрів та суддів. Будьте кращими. Будьте лідерами.


Каталог підприємств Бізнес Україна

Зручно

Згідно з ліцензійною угодою між АІКУ і FIDIC проводиться навчання за всіма акредитованими модулями FIDIC в Україні. Програми навчання розроблені англійською, українською та російською мовами. Навчання проводять акредитовані тренери FIDIC. У разі необхідності АІКУ надає як членство, так і атестацію національних фахівців з занесенням в національні реєстри і сертифікацію FIDIC.


Каталог підприємств Бізнес Україна

Оперативно

Співробітники АІКУ - виключно висококомпетентні фахівці з питань отримання всіх видів сертифікації, атестації, акредитації та інших видів послуг, що надаються асоціацією. До Вас прикріплюється окремий фахівець (менеджер), який веде Вашу компанію на етапі вступу і після вступу в АІКУ. Відправка оригіналів документів відбувається лише кур'єрськими службами, які гарантують 100% надійність і доставку в строк.


Каталог підприємств Бізнес Україна

Офіційно

"Асоціація Інженерів-Консультантів України "є повним членом FIDIC. Ключовими учасниками FIDIC є національні асоціації інженерів-консультантів (архітекторів). За Статутом FIDIC в кожній країні може бути тільки одна національна асоціація - повноважний представник FIDIC. В Україні це ми! А це означає: Тільки національна Асоціація представляє свою країну в глобальному представництві консалтингової та інженерної галузі. Тільки співробітники FIDIC і національних Асоціацій (MA і AsM) у всьому світі представляють консультантів по інженерним дослідженням (інженерів-консультантів). Співробітники АІКУ і співробітники членів АІКУ зареєстровані (RSN) в глобальномпредставітельстве консалтингової та інженерної галузі (HTTP://FIDIC.ORG/NODE/10134). FIDIC в усьому світі представляє більше одного мільйона інженерів-консультантів.


Каталог підприємств Бізнес Україна

Вигідно

Тільки компанії - члени АІКУ мають право використання логотипу FIDIC на паперовому та електронному носіях (фірмовий бланк, візитки і ЗМІ). Тільки АІКУ має право користування позначення FIDIC і логотипу FIDIC- «документи схвалені FIDIC». На всі програми, заходи і продукти FIDIC і АІКУ нашим членам надаються гнучкі знижки. Пільги оплати програм для молодих професіоналів і надання стипендії. АІКУ, як повний член FIDIC, має контакт між самими членами FIDIC і контакт між їх членами фірмами - фірмами в інших країнах-членах FIDIC. Це ексклюзивне право АІКУ. Для забезпечення повного контакту немає необхідності укладати окремі угоди і меморандуми про співпрацю. Інші категорії членства такі як афілійовані для контакту між самими членами FIDIC і контакту між їх членами фірмами - фірмами в інших країнах-членах FIDIC зобов'язані укладати додаткові угоди і меморандуми, що дають право на контакт. Допомога в працевлаштуванні, проходження стажування, створення консорціумів з членами фірмами національних асоціацій в інших країнах-членах FIDIC для участі в міжнародних інфраструктурних проектах.


Що Ви отримаєте в результаті

Реєстрацію (RSN) в глобальному представництві консалтингової та інженерної галузі FIDIC

Реєстрацію в національному реєстрі інженерів-консультантів FIDIC.

Реєстрацію в національному реєстрі експертів FIDIC

Реєстрацію в національному реєстрі арбітрів FIDIC

Сертифікат FIDIC

Видані сертифікати діють на території всіх країн-членів FIDIC ( http://fidic.org/node/10134)

Повний спектр послуг для юридичних і фізичних осіб


Каталог підприємств Бізнес Україна
Каталог підприємств Бізнес Україна
Каталог підприємств Бізнес Україна
Каталог підприємств Бізнес Україна

Свяжитесь с нами