11-12 травня 2022
Практичний семінар

Проектування по FIDIC.
Правильне використання жовтої книги 1999 та білої
книги 2017.
Про захід
Практичний семінар

Навчання ілюструє практичне використання Умов контракту FIDIC на поставку устаткування, проектування та будівництво (Жовта книга) та Примірний договір про надання послуг між Замовником і Консультантом (Біла книга).

Курс розроблений для Проектантів, представників Замовника, Підрядника, Інженера та Консультанта.

Навчання включає в себе теоретичну базу та практичні кейси, щоб надати всім делегатам всебічне розуміння належного використання контрактів FIDIC для проектування.

17.03.2021 Кабінетом Міністрів України схвалено проєкт постанови «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2005 р. №668», який врегульовує відносини між замовником та підрядною організацією, що укладають договір підряду на проведення робіт з нового будівництва, реконструкції, реставрації та капітального ремонту об'єктів будівництва.

Прийняття цих змін дає право безперешкодно використовувати міжнародні форми договорів, (у тому числі контракти FIDIC) при укладенні відповідних контрактів як з міжнародними фінансовими установами, так і при укладанні договорів по об'єктах будівництва, що здійснюються, у тому числі за державні кошти.

Відповідно до Указу Президента України №529/2019, на сьогодні встановлено обов'язок для замовників будівництва, реконструкції та ремонту автомобільних доріг залучати на конкурсних засадах незалежного інженера-консультанта у сфері дорожнього будівництва (FIDIC) на етапах закупівель, виконання робіт, гарантійного обслуговування;"


Всі учасники отримають сертифікат про проходження курсу, презентації та українське видання жовтої книги 1999 року або білої книги 2017 на вибір.

Тренер заходу
Яна Щигурова
Президент Асоціації інженерів-консультантів України.
Кандидат економічних наук.
Вартість участі 13800 гривень

Для членів АІКУ знижка 10%

Більше інформації про тренінг та умови участі Ви можете дізнатися написавши нам
E-mail: office@aecu.org.ua

Дізнатися про участь